BIURO RACHUNKOWE MAŁGORZATA MOTYBEL PODCHODZI INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO PRZEDSIĘBIORCY I KAŻDEGO PRZEDSIĘBIORSTWA

Dajemy wsparcie od początku prowadzenia działalności, poprzez efektywne i rzetelne zajmowanie się sprawami z szerokiego zakresu spraw księgowych, do rezultatów w postaci raportów, które przedsiębiorca może otrzymać m.in. na swój telefon komórkowy.

MAŁGORZATA MOTYBEL


Jestem właścicielką firmy, która istnieje od 2008 roku, działająca pod nazwą Usługi Księgowe Małgorzata Motybel. Zajmuję się księgowością od 2003 roku, od początku jako samodzielna księgowa. Ukończyłam kurs w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, następnie podyplomowe studia Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw na Wydziale Ekonomii i Zarządzania w Białymstoku, poprzedzone studiami na Wydziale Ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim w Białymstoku.

Wykonywanie zadań z zakresu finansów i rachunkowości oraz współpraca z przedsiębiorcami,są moją pasją. Lubię podróże i jestem otwarta na ludzi. Dobrze przeżyte życie traktuje jako największe wyzwanie.

 

OSIĄGNIĘCIA

  • Pozytywne wyniki kontroli zewnętrznych, przeprowadzonych przez Urzędy Skarbowe, Urzędy Kontroli Skarbowej, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Państwową Inspekcję Pracy i inne,
  • W dorobku przekształcenia: osoby fizycznej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz połączenie spółek prawa handlowego.

OPINIE

PRZYDATNE LINKI

Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

Napisz do nas

lub

661-745-144

Dlaczego warto pomyśleć o spółce komandytowej?

Ochrona majątku i wygodne rozliczenia podatkowe -są to zalety spółki komandytowej – może właśnie to rozwiązanie jest dla optymalne dla Twego biznesu? Sprawdź:) http://vimeo.com/94648817

Więcej